Tenisový areál na Rideře? To je tenisová tradice již od roku 1926, kdy byl celý areál založen. Za bezmála 100 let se zde vystřídala celá řada tenisových hvězd (mimo jiné také Ivan Lendl).

Tradice však pokračuje dále a dnes Vám areál nabízí v letní sezóně 8 kvalitních antukových kurtů. V zimě pak hrajeme v nafukovacích halách, které nám zastřešují 3 pečlivě udržované kurty.

Provozovatel si vyhrazuje tato práva:

- Dle potřeby a vlastního uvážení, změnit kdykoli nasazení Vaší rezervace na jiný kurt.

- Vykázat a pokutovat návštěvníky v nevyhovující obuvi pro daný sport.

- Při opakujícím se nezrušení ( nezaplacení) rezervace, zrušit všechny další rezervace této osoby.

- V případě pořádání akcí, zrušit rezervace na tento termín.

 

Tenisová škola

Nejen tradice, ale i vášeň k tenisu nás pohání k nejlepšímu úsilí, aby Vaše hra u nás byla vždy příjemná a úspěšná. Pro další úspěchy a dovednosti z dobrého tenisu je tu tenisová škola, která čerpá z novodobé historie Vítkovického tenisu a jeho činnost je zaměřena především pro mladé tenisové talenty, kteří zde získávají dovednosti a schopnosti, které by je měli dovést k dráze úspěšného tenisty. Vychází z dlouhodobých zkušeností a může se pochlubit řadou vynikajících hráčů, kteří prošli tréninkovým procesem a obohatili historii tenisového klubu Vítkovice. více info zde

Moderní tenisové technologie

Můžete taky využít moderních technologií na bázi video analýzy či speciálních tréninkových a posilovacích pomůcek pro větší sílu a lepší švih. více info zde

Tenisové turnaje

Pokud milujete tenis jako my, určitě Vás už napadlo uspořádat vlastní turnaj. Rádi Vám v tom pomůžeme a vše zajistíme za Vás. Vše na klíč. Od pozvánek až po ceny pro vítěze. Pohoštění a veškerý catering bude prací šéfkuchaře naší restaurace. Organizace tu zajistíme a kurty, budou připraveny a budou nejlepší. Rádi vymyslíme i zábavu pro Vaše hosty, kolegy, hráče či přátele a rodinné příbuzné.

Tenisové tábory

Naším posláním je tenis šířit dále. Sport a hra je naší síla a právě ta se skrývá v těch nejmenších a často talentovaných dětech. Je nás ji probudit a kreativně ji motivujícím způsobem posouvat dále. Těšíme se na Vaše děti a pořádáme „tenisové tábory“ pro všechny věkové skupiny dětí a mládeže. Připraveni jsou špičkoví trenéři s dlouholetou praxí při práci s výchovou tenisových juniorů. Tábory a veškeré tenisové workshopy jsou pořádány komplexně, tedy včetně pitného režimu, občerstvení a zábavy. Tenis je hra, ať si ji Vaše děti užijou!

Výplet raket a doplňky

V rámci tenisového areálu působí také moderní SHOP zabezpečující veškerý servis tenisového vybavení a také prodej nejen tenisových sportovních doplňků světových značek – Prokennex, Tecnifibre a Yonex. Servisní centrum funguje pod záštitou technologií dodaných pod značkou Kinetic Centre. Nabízíme tak nejen prodej doplňků, obuvi a textilu, ale také testování raket a další poradenství v rámci raketových sportů.

 

 

Tenis na Rideře

  • osm venkovních antukových dvorců
  • tři kryté antukové kurty v zimní sezóně
  • tenisová škola, kempy, tábory a servis

TENIS KONTAKTY

SK Vítkovice 1926

Ridera tenisová škola - Pavel Klimek
+420 777 015 692
sport@riderasport.cz

Ridera tenisová škola - Ing. Jiří Rola
+420 603 464 720
jrola@seznam.cz

www.tenisvitkovice-ridera.cz

Wellness

Bazén

Znovuotevřeno 1. 7. 2019.

Plavání na Rideře? Že jste o tom neslyšeli? Ano, máme bazén a není to žádný drobek – pohodlně si zaplavete. Bazén a celý trakt, ve kterém se nachází wellness má samostatnou šatnu a je tak oddělen od šaten pro sport a jiné aktivity.

 

Náš bazén pomáhá také při regeneraci – zahřejte se v zimních měsících a uvolněte svalové napětí.  Teplou vodu využijí také osoby s bolestivými klouby či všichni zájemci o alternativní formy cvičení ve vodě - aquaerobic či aqua spinning. Užijte si to.

 

Sport dětem a už od nejmenších krůčků nebo spíše od prvních temp. To je plavání pro děti a batolata. I zde má náš bazén výhodu díky teplotě vody 31 stupňů Celsia. Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili skvěle a plavání bylo pro Vás a Vaše děti zábavou a aktivitou, za kterou se budete vracet.

 

Plavat na Rideře lze i organizovaně – nabídka platí pro školičky, školy i jiná sdružení organizující plavání pro batolata, děti i mládež.

 

Plavat na Rideře lze také soukromě – využijte náš bazén jen sami pro sebe a pro svou rodinu či přátele. Pro maximální pohodu můžete využít také soukromé wellness s finskou saunou ochlazovacím bazénkem a relaxační zónou. 

 

Wellness

Masáže

Potřebujete si odpočinout? Chcete zrelaxovat své svaly po tenise, badmintonu či jiném sportu na Rideře? Můžete třeba klasickou masáží nebo i méně tradičními metodami. Vždy však perfektně odbouráme Vaši fyzickou i duševní únavu a uvedeme Vás do klidu.

Wellness

Sauna

V rámci našeho wellness si můžete objednat finskou saunu s přilehlými odpočinkovými prostory a s možností vstupu do ochlazovacího bazénku.

Wellness

Solárium

Užijte si sluníčko. Naberte barvu. Získejte zdravější vzhled.

Solárium je technologie, která opaluje mnohem bezpečněji než samotné Slunce.

Ostatní

Tenisový a badmintonový servis

V rámci tenisového areálu působí také moderní SHOP zabezpečující veškerý servis tenisového vybavení a také prodej nejen tenisových sportovních doplňků světových značek – Prokennex, Tecnifibre a Yonex.