Jsme největším permanentním badmintonovým centrem na Ostravsku. Denně je připraveno v nejlepší kondici 10 kurtů pro Vaši hru. Sportoviště prošlo v měsíci září 2017 kompletní modernizací, pro větší komfort a profesionalitu hry. Nové LED osvětlení od firmy XENIUM je instalováno přesně dle požadavků profesionálů a již nikterak neosilňuje hráče. Stejně tak jsme zvýšili světelnost. Zároveň došlo k výměně badmintonových koberců. Nyní hrajeme na profi kobercích světové kvality značky YONEX. Naše hala se tímto stala nejkomfortnějším badmintonovým centrem ostravska. Přijďte a uvidíte sami.

K tomu přičtěte další služby jako SHOP s nabídkou badmintonových doplňků, perfektně fungující zázemí celého areálu a super wellness po hře a už nemusíte chodit nikam jinam. Badminton na Rideře je super volba pro Vaši hru.

Připravujeme pro Vás

Chystáme nové zaplachtování stěn pro lepší zviditelnění Vaší hry. Dále dle našich finančních možností připravujeme i komfortnější zázemí kolem kurtů. ( lavičky, odkládací plochy, apod.) Zde nabízíme prostor pro zviditelnění Vaší firmy, kdy na lavičkách můžete umístit Vaše logo a pomoci nám v urychlení obměny zázemí.

Případní zájemci kontaktujte prosím Ing. Tomáše Kobra.

 

Badmintonové aktivity

Nechceme naše návštěvníky nechat "jen" hrát. Proto Vám nabízíme účast v Bendasové lize.více info ZDE. Nově vytváříme sportovní klub, kde se budeme věnovat všem těm, kteří mají zájem hrát badminton závodně. V neposlední řadě jsme partnerem B.O.chance, klubu jehož členy jsou reprezentanti na nejvysší úrovni.

Provozovatel si vyhrazuje tato práva:

- Dle potřeby a vlastního uvážení, změnit kdykoli nasazení Vaší rezervace na jiný kurt.

- Vykázat a pokutovat návštěvníky v nevyhovující obuvi pro daný sport.

- Při opakujícím se nezrušení ( nezaplacení) rezervace, zrušit všechny další rezervace této osoby.

- V případě pořádání akcí, zrušit rezervace na tento termín.

Badmintonový trenér

V rámci badmintonového klubu působí profesionální team trenérů, kteří dokáží Vaši hru obohatit o nové postřehy, možnosti a vylepšení Vašich dosavadních výsledků a výkonu. Je jen na Vás kolik prostoru bude chtít věnovat svému rozvoji. Prostor pro hru a její zdokonalování je na Rideře připraven a pro Vás vždy k dispozici.

 

SK Vítkovice1926
Badminton Benďasová liga - Tomáš Kobr + Martina Čigášová
+420 603 792 342
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Badminton na Rideře

  • deset prostorných halových dvorců
  • pružná palubovka a vysoké stropy
  • badmintonová škola, kempy a servis

BADMINTON KONTAKTY

SK Vítkovice 1926

Badminton Benďasová liga
Tomáš Kobr + Martina Čigášová 
+420 603 792 342 
bendasliga@gmail.com

Ostatní

Příměstské tábory

Máme rádi děti a máme rádi sport a zábavu. Sport, zábava a děti to přece jde dohromady. A proto pořádáme různé příměstské tábory s hromadou zábavy a mořem sportovních aktivit. Přivítáme děti a mládež všech věkových skupin, protože umíme vymyslet zábavu pro malé i velké.


Naše tábory koncipujeme jako ucelený program včetně občerstvení, pitného režimu a veškerých aktivit. Program příměstských táborů jen nejen pro začínající i pokročilé tenisové a badmintonové talenty, ale i pro všechny jiné děti, které se mohou bavit dalšími aktivitami v našem sportovním areálu.

 Tábor Leták 2019-page-001.jpg

Wellness

Sauna

V rámci našeho wellness si můžete objednat finskou saunu s přilehlými odpočinkovými prostory a s možností vstupu do ochlazovacího bazénku.

Wellness

Masáže

Potřebujete si odpočinout? Chcete zrelaxovat své svaly po tenise, badmintonu či jiném sportu na Rideře? Můžete třeba klasickou masáží nebo i méně tradičními metodami. Vždy však perfektně odbouráme Vaši fyzickou i duševní únavu a uvedeme Vás do klidu.

Wellness

Solárium

Užijte si sluníčko. Naberte barvu. Získejte zdravější vzhled.

Solárium je technologie, která opaluje mnohem bezpečněji než samotné Slunce.

Wellness

Bazén

Právě probíhá rekonstruce bazénu. Na znovuotevření se můžete těsit na jaře 2019.

 

Plavání na Rideře? Že jste o tom neslyšeli? Ano, máme bazén a není to žádný drobek – pohodlně si zaplavete, a když Vám pustíme protiproud tak si každé tempo užijte ještě více.